Ticketcounter

Pełnowartościowy i nowoczesny system biletowy

Ticketcounter jest partnerem w sprzedaży (cyfrowych) biletów i wszystkich powiązanych elementów. Usługi te mają zastosowanie nie tylko dla konkretnych lokalizacji, ale także dla dużych odsprzedawców, takich jak sklepy, gazety i parki wakacyjne. Wyzwaniem dla Ticketcounter jest pluralizm rynku sprzedaży biletów. Stara platforma, WheretoCard, nie była już w stanie sprostać wymaganiom od 2015 roku, więc pojawiła się potrzeba stworzenia nowej platformy. Ta nowo nabyta platforma była gotowa do użytku, jednak jeszcze w powijakach. Dlatego Tictketcounter zwróciło się do Elastique z pytaniem, czy możemy przekształcić nową platformę w pełnowartościowy i nowoczesny system biletowy.

Rozwiązanie

najnowocześniejsze moduły i inteligentne połączenia

Jako partner cyfrowy, firma Elastique dostarczyła Ticketcounter najnowocześniejsze moduły, np.: - Abonamenty

  • Planowanie przedziałów czasowych i przepustowości
  • Odsprzedawcy
  • Bilety grupowe, bilety łączone, wycieczki szkolne i imprezy dla dzieci
  • Bilety wieloprzejazdowe
  • Raporty
  • Dynamiczne ceny
    Zorganizowaliśmy również odpowiednie połączenia z różnymi systemami kontroli dostępu i kasowymi, narzędziami do raportowania i systemami biletowymi innych firm.

Rezultat

jeden z najbardziej solidnych i kompleksowych systemów biletowych na rynku

W chwili obecnej system sprzedaży biletów w kasie jest jednym z najbardziej solidnych i kompleksowych na rynku. Partnerzy i klienci mogą korzystać z różnorodności rozwiązań i linków. Ostatnio dodane kasy na miejscu, kasy samoobsługowe i własny system kontroli dostępu ze skanerami laserowymi i kołowrotami obrotowymi sprawiają, że Ticketcounter obejmuje teraz wszystkie aspekty sprzedaży biletów. Chociaż stary system WheretoCard został już dawno wycofany i rozwiązany, współpraca pomiędzy Ticketcounter i Elastique zdecydowanie trwa dalej. Na rynku sprzedaży biletów zawsze pojawiają się nowe wyzwania, dla których kasa biletowa zawsze może skorzystać z pomocy wiarygodnego partnera cyfrowego, a my udzielimy tego wsparcia z przyjemnością.

Insights

Przeczytaj koniecznie!

Insights